آنچه از ما نمی‌دانید!

بزودی همه چیز را درباره ما خواهید دانست

شرکت پرگاس صنعت ویونا در سال 1391 با هدف تامین و تولید مجموعه سیستم تهویه خودرو و قطعات مورد استفاده در سیستم تهویه خودروهای داخلی با برند VFN تاسیس گردید و با بهره گیری از نیروی متخصص اقدام به ساخت داخل کلیه قطعات مصرفی مربوط به سیستم تهویه خودروی داخلی نمود .

وی اف ان یکی از پیشرویان در زمینه تولید و عرضه قطعات کولربخاری و تهویه مطبوع در بازار است با تجربه بیش از 10 سال در این صنعت ، ما به عنوان یکی از  بهترین تولید کنندگان تجهیزات  کولر بخاری خودرو در داخل کشور شناخته شده ایم.

محصولات ما با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته واستانداردهای بین المللی ساخته می‌شوند. هدف ما تولید محصولات خودرویی با کیفیت بالا و عملکرد برتر است که بتواند نیازهای کشترده ای از جمله تهویه مطبوع داخل خودرو را برطرف کند.

افتخارات مجموعه وی اف ان

چرا وی اف ان

تیم متخصص و مجرب وی اف ان از مهندسان و کارشناسان حرفه ایتشکیل شده استکه با استفاده از تجربیات و دانش فنی خود،به طور مداوم در تحقق اهداف و نیازهای مشتریانمان تلاش میکنند . دتلاش هستیم تا با بروزترین تجهیزات و تکنولوژی بتوانیم محصولاتی با کیفیت بالا و قابل اعتماد ارایه دهیم.

همچنین ما به خدمات پس از فروش حرفه ای و پشتیبانی فنی قوی تعهد داریم .ما برآنیم با توسعه پایدار، افزایش توان رقابتی و ارتقا سطح کیفی محصولات و خدمات در حفظ محیط زیست، سلامت و رفاه جامعه کوشا باشیم.

 

ماموریت

عرضه محصولات با کیفیت بالا و خدمات مطلوب از طریق طراحی، ساخت و تامین قطعات خودرو، با پشتوانه تخصص، سابقه و اعتبار سازمان به منظور فراهم نمودن رفاه و آسایش مشتریان در سراسر ایران

تنوع محصولات

تامین بیش از ۹۰ درصد قطعات کولر و بخاری خودرو های داخلی و وارداتی

کیفیت محصولات

کیفیت ساخت و طول عمر بالای قطعات

گارانتی محصولات

قطعات با خدمات پس از فروش

بسته بندی و ارسال

بسته بندی محصولات مطابق با استانداردهای روز قطعه سازان